+38 (067) 743-23-43, +38 (050) 801-41-31, +38 (0362) 43-23-43, +38 (098) 25-79-410, +38 (050) 25-78-239, +38 (067) 743-23-43
Установка, підготовка та експлуатація кулера

Будь-який механізм в процесі експлуатації піддається зносу, отже, неминучі різного роду поломки і, як наслідок, вихід обладнання з ладу. Тому гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування обладнання-найважливіша умова його безперебійної та якісної роботи. Регулярне технічне обслуговування Вашого обладнання - запорука Вашого спокою і гарного настрою.

ВСТАНОВЛЕННЯ КУЛЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ:

  1. Апарат слід встановлювати на рівній, міцної поверхні.
  2. Місце установки апарату повинно виключати потрапляння прямих сонячних променів на нього, так як це призводить до вигоряння пластикових деталей корпусу.
  3. Не встановлюйте апарат поблизу джерел тепла, таких як батареї центрального опалення, обігрівачі тощо


ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ДОГЛЯДУ:

  1. 1. Апарат розрахований на експлуатацію в приміщенні при температурі навколишнього повітря від 0 до +35 ° С.
  2. 2. Використовуйте для розливу тільки сертифіковану питну воду в 19-літрових балонах, наприклад "Кришталь" від ТМ Червона Калина.
  3. 3. Встановлюйте і знімайте балон строго вертикально.
  4. 4. У разі несправності або тривалого невикористання апарату відключайте шнур електроживлення від мережі.
  5. 5. При короткочасному відключенні апарата від мережі електроживлення повторне включення допускається через 2-3 хвилини.
  6. 6. При заміні балона відключати апарат від мережі необов'язково.
  7. 7. При догляді за корпусом апарату використовуйте м'яку тканину, змочену в слабкому миючому розчині, що не містить таких активних розчинників, як бензин, гас, ацетон, а також миючих препаратів, що мають абразивну основу.
  8. 8. Не рідше ніж один раз на рік очищайте від пилу задню решітку апарату (конденсатор).
  9. 9. Щокварталу промивайте приймальне гніздо для балона з водою мильним розчином.
  10. 10. Періодично промивайте знімний лоток для збору води, від'єднавши його від корпусу апарата.
  11. 11. При підготовці апарату до зберігання, а також перевезення при температурі навколишнього середовища нижче 0 ° С необхідно повністю звільнити його від води.
    Для цього слід:- Злити воду з краника холодної води;- Злити воду з бака гарячої води, відкривши пробку зливного отвору на задній панелі апарату
  12. 12. Не рідше одного разу на 4 місяці замовляйте санітарну обробку внутрішніх поверхонь.


При дотриманні цих простих правил Ваш кулер прослужить Вам довго і якісно !!!


Догляд за ПОМПОЮ ДЛЯ ВОДИ

Помпа для води - це пристрій, що дозволяє дозувати розлив води.
Такий апарат для питної води має кілька важливих функцій, наприклад, гігієнічну і спрощення розливу.Ці пристрої бувають електричні і механічні.
Помпа електрична для води починає розлив після натискання кнопки. Особливістю є те, що електричні помпи дають безперервний потік, зупинити який можна повторним натисканням кнопки.
Механічні помпи легко регулюються рухом руки.



ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ПОМПОЮ

  1. - Для багатьох з нас помпа для води - це обов'язковий атрибут зручності і гігієни. Так, таке обладнання дійсно допомагає надовго зберігати чистоту як самої води, так і бутлі. Але при цьому самі помпи приймають на себе весь удар бактерій, пилу та інших забруднень. Чи потребує таке обладнання в догляді і чищенні? Безумовно. Причому, якщо помпи не наражати регулярним процедурам чистки, це може призвести до серйозної небезпеки.
  2. - Від якості питної води залежить наше здоров'я. Від чистоти резервуарів і устаткування для розливу залежить чистота самої рідини. І існує безліч видів хвороботворних мікробів, які, потрапляючи у вологе середовище, збільшують свою активність. Тому помпа для бутильованої води в обов'язковому порядку повинна регулярно і ретельно очищатися. Інакше, прагнучи до використання корисних, чистих і безпечних бутильованих вод, користувачі можуть накликати на себе іншу біду, викликану зневагою обробки помп.


Як доглядати за ПОМПОЮ:

  1. - Насамперед, беріться за неї тільки чистими руками.
  2. - Слідкуйте за тим, щоб на помпу не потрапляли сторонні рідини і речовини.
  3. - Періодично мийте помпу в розчині харчової соди і добре прополіскуйте її.
  4. - Якщо потрібно на час зняти помпу, кладіть її трубкою вгору.
  5. - Проводьте дезінфекцію помпи 1раз в 2-3 місяці. Для дезінфекції можна застосовувати 3% -ву перекис водню. Для цього слід взяти емальовану або скляну каструлю і налити 1,5-2 літри розчину перекису (можна придбати в аптеці). Повністю занурити всі деталі помпи в розчин на півгодини, потім дістати, перевернути трубочки і покласти ще на півгодини. Далі ретельно обполоснути водою і покласти сушитися на рушник. Після проведеної процедури обладнання можна встановлювати на бутель.


Чистота помп залежить і від чистоти води. А послуга доставки води в офіс або додому дозволить Вам завжди мати під рукою чисту воду.
У разі необхідності санітарної обробки внутрішніх частин кулерного обладнання або ремонту, та у випадку винекнення будь-яких інших питань можна звернутися за телефоном +38 (097) 165-65-81